Pełna oferta

KSIĘGOWOŚĆ SPÓŁEK Z O.O. powierz w ręce doświadczonej kadry specjalistów!
Nasze biuro rachunkowe oferuje również kompleksową obsługę spółek akcyjnych, jawnych, komandytowych, a także fundacji i stowarzyszeń.

Nasze usługi kierujemy zarówno do działających już przedsiębiorców, jak i osób, które dopiero planują rozpocząć zakładanie własnego podmiotu gospodarczego. Nie da się ukryć, iż współcześnie obowiązujące przepisy prawa są bardzo skomplikowane i wymagają bardzo dobrego obycia z wszelkiego rodzaju regulacjami prawnymi. Dla osób, które nie czują się na siłach, aby zmierzyć się z tymi zadaniami lub osób, które swój czas pragną poświęcić na rozwój przedsiębiorstwa, działają firmy takie, jak nasza.

Oferta naszego biura obejmuje:

- USŁUGI KSIĘGOWE
Nie od dzisiaj wiadomo, iż wszystko co związane z księgowością budzi w przedsiębiorcach przerażenie oraz strach przed licznymi obowiązkami. W naszym biurze pracują osoby w pełni wykwalifikowane i doświadczone w tych zagadnieniach. Działając od wielu lat, stworzyliśmy wiele rozwiązań, które znacznie ułatwiają prawidłowe prowadzenie firmowej księgowości. Warto powierzyć księgowość w ręce doświadczonych profesjonalistów, gdyż jak wiadomo - prawidłowo prowadzona księgowość jest podstawą do osiągnięcia sukcesu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą księgowości!

Warto również wiedzieć, iż nasza oferta oprócz prowadzenia księgowości pełnej, świadczy również usługi w zakresie:
- obsługi działu kadr i płac,
- prowadzenia KPiR,
- prowadzenia rejestrów VAT,
- analizy finansowej firmy,
- rozliczeń podatkowych,
- doradztwa księgowego,
- doradztwa podatkowego,
- doradztwa prawnego,
- doradztwa gospodarczego,
- optymalizacji podatkowej,
- wyprowadzania zaległości księgowych,

- REJESTRACJĘ SPÓŁEK
Oferujemy kompleksową pomoc w zakresie rejestracji spółek. Pomagamy zakładać podmioty o każdej formie prawnej. W imieniu przyszłego właściciela przeprowadzamy procedurę od a-z. Udzielamy porad w zakresie doboru kodów PKD, pomagamy sporządzić i zawrzeć umowę w formie aktu notarialnego lub założyć konto w systemie do e-rejestracji i przeprowadzić procedurę rejestracji przez Internet. Udzielamy profesjonalnej pomocy w czasie składania wniosków do KRS, US i ZUS.

- DODATKOWE USŁUGI
Oprócz wymienionych powyżej głównych usług, które oferuje nasza firma, posiadamy również w swojej ofercie usługi dodatkowe, które stanowią ich uzupełnienie. Możemy zaliczyć do nich np.
- aktualizację danych w KRS,
- pomoc w otwarciu oddziału firmy zagranicznej w Polsce,
- pomoc w przeprowadzeniu procesu likwidacji spółki również likwidacji Prostej Spółki Akcyjnej,
- doradztwo księgowe/prawne/podatkowe,
- opracowanie planu optymalizacji kosztów w firmie,
- przeprowadzenie procesu zawieszenia, bądź likwidacji podmiotu gospodarczego,
- pozyskanie zaświadczeń z ZUS oraz US o niezaleganiu,
- osobiste składanie wniosków do KRS w imieniu Klienta.

Są Państwo zainteresowani naszą ofertą? Mają Państwo jakieś pytania związane z powyżej wymienionymi usługami?
Po odpowiedzi zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem, który nie tylko odpowie na wszystkie pytania, ale również rozwieje wszelkie zbędne wątpliwości.