ADRES DO E-DORĘCZEŃ


Nowym obowiązkiem podmiotów wpisanych do KRS będzie posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych. Nasze biuro pomaga w formalnościach związanych z pozyskaniem adresu do e-doręczeń. Osoby zainteresowane usługą, zapraszamy już teraz do kontaktu.

Telefon: 12 378 38 35
E-mail: oferta@ksiegowosc-spolek-zoo.pl


PUBLIKACJE NASZYCH SPECJALISTÓW


Przedsiębiorca prowadzący własną działalność powinien posiadać chociażby podstawową wiedzę na temat funkcjonowania przedsiębiorstwa czy jego księgowości. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, w którym znajdą Państwo wszystkie informacje niezbędne do prowadzenia własnej firmy oraz informacje na temat wprowadzanych zmian w przepisach.

Jak zamknąć rok u ryczałtowca?

Każdy przedsiębiorca, który podjął decyzję o założeniu własnej działalności gospodarczej jest zobowiązany do zamknięcia roku podatkowego w swojej firmie. Dotyczy to również tych przedsiębiorców, którzy rozliczają się na zasadach ryczałtu ewidencjonowanego. Chociaż z racji licznych uproszczeń właśnie dla ryczałtowców, automatycznie obowiązków jest znacznie mniej.

Jakie deklaracja podatkowe składa przedsiębiorca?

Wiele osób chce prowadzić własną działalność gospodarczą. Warto zaznaczyć, że prowadzenie firmy wiąże się z wieloma obowiązkami, które muszą być dopełnione we właściwym czasie. Niedopełnienie obowiązków może skutkować poważnymi konsekwencjami prawnymi oraz finansowymi.
Jednym z obowiązków przedsiębiorców jest składanie deklaracji podatkowych. Jakie deklaracja podatkowe składa przedsiębiorca?

Strony